Blog

Sonbaharın Trend Renkleri İle Doğanın Enerjisini Evinizde Hissedin!

Sonbaharın gelişi; insan üzerinde yeni bir başlangıç hissi bırakır. Evde geçirdiğimiz zamanlar artar ve sıcacık bir ortamda sevdiklerimiz ile birlikte kaliteli vakitler geçirmek isteriz. Pek çok kişi için sonbaharın yeri ayrıdır. Yeni düzenlemeler ile ruhunu beslemek isteyenler küçük dokunuşlar ile evlerini tazelerken, daha fazlasını isteyenler ise yepyeni mobilyalar ile dekorasyonunda büyük bir değişikliğe gider. İnsana enerji veren, sonbahara en çok yakışan renkler ile sıcak ve samimi bir ambiyans yaratılır. Evinizde daha önce hiç hissetmediğiniz bir atmosfer oluşturmak istiyorsanız sonbaharın trend renklerinin başrolde olduğu bir dekorasyon gerçekleştirebilirsiniz. OrixHome’un sonbahar trendleri ile tasarlanan birbirinden şık ve konforlu tasarımları sizleri bekliyor.

Sonbaharın Renk Tonlarıyla, Doğanın Enerjisi Yaşam Alanlarınıza Yansıtılır!

Sonbahar demek, sıcak renk tonlarının en iyi şekilde yansıtılması demektir. Tercih edilen renklerin sadece ev dekorasyonunda kullanılan mobilyalara değil, aynı zamanda dışarıda yağan yağmurun dokusuna ve dökülen yaprakların yere düşerken çıkarttığı hışırtıya da uyum sağlaması gerekir. Evinizde kendinizi daha huzurlu ve konforlu hissedeceğiniz bir dekorasyon fikrinden bahsediyoruz. Sonbahar renkleri olarak kategorize edebileceğiniz renkler arasında; kiremit, hardal ve kahverengi bulunmaktadır. Hatta bu romantik mevsime haki tonları da oldukça yakışır. Mobilyalardaki ahşap detaylar ve aksesuarlar ise doğanın etkisini daha fazla hissettirir. Son dönemin trend koltuk takımlarında sıcak tonlara sıklıkla yer verilmektedir. Standart olarak 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer ile takımlaştırılan oturma grupları, farklı kombinasyon seçenekleri ile her kullanıcıya hitap eder. Takımda yer alan koltuklar tek renk olarak tercih edilebilirken, berjerde ya da üçlü koltukların birinde farklı bir renk tonuna gidilebilir. Koltuk takımlarının renk kombinasyonlarında en çok tercih edilen kahverengi tonları, hardal ya da haki tonları ile eşleştirilebilir. Kısacası beğendiğiniz modelin kumaş ve renginde dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Eğer koltuk takımınızdan memnunsanız tek renk açık tonlardaki mobilyanızı, sıcak renkli kılıfların yer aldığı kırlentler ile hareketlendirmeyi deneyebilirsiniz. Sonbahar modasının vazgeçilmez aksesuar parçaları ile dekorasyonunuzu daha güçlü şekilde yansıtmanız mümkündür. Evinizde saksı çiçekleri bulunuyorsa makrome saksılıklara yer açabilirsiniz. Makromeler sadece saksılar için değil, masa örtüsü ya da duvar süsü olarak da sıklıkla tercih edilir. Bıraktığı nostaljik iz ile sonbaharın etkisini kusursuz bir şekilde tamamlar. Sadece sıcak renklere yer vermek, ortamı boğucu hale getirebilir. Belli noktalarda soğuk renklerin gücünden yararlanarak, harika bir renk paleti oluşturabilirsiniz. Bu noktada duvar rengi, perde ve halınızı soğuk renklerden tercih edip, sıcak renkleri mobilyalarınızda kullanabilirsiniz.

Sonbaharın gelmesi ile birlikte evlerde verilen yemek ve davetlerin sayısında artış olur. Misafirlerinizi bir yandan şık, diğer yandan samimi bir yemek masasında ağırlamak istiyorsanız yemek odası takımlarının son trendlerini OrixHome’da bulabilirsiniz. Naturel Yemek Odası Takımı, ceviz renginin kusursuz bir şekilde işlendiği konforu ile misafirlerinizi rahatça ağırlamanıza olanak sağlar. İhtiyaçlar doğrultusunda tasarlanan geniş konsolu, konsol aynası, ideal bir yükseklik sunan masa ve sandalyesi sayesinde tüm sevdiklerinize yer açabilirsiniz. Yemek odası takımınızı Tokyo Duvar Ünitesi ya da Nisa Duvar Ünitesi ile takımlaştırarak, evinizde büyük bir bütünlük sağlamanız mümkündür. Oturma grupları, köşe takımları, yatak odası takımları, duvar üniteleri ve tamamlayıcı tüm ürünlerde, kalite önceliğiniz olsun. OrixHome ailesi olarak uzun seneler kalitesinden ödün vermeyen mobilyalar ile evinizi yenilemeye devam ediyoruz. Sonbaharın romantizmini doğanın enerjisi ile harmanlayacağınız sıcak ve samimi bir yaşam alanı için en doğru adrestesiniz!

Listeye geri dön